Officials z IFSA navštívili Brno

18. 2. 2022
Mezinárodní sekce SPLDF o uplynulém víkendu přivítala v Brně studenty lesnických oborů z různých koutů světa.

Do Brna přijelo celkem 9 studentů lesnických oborů z Finska, Itálie, Koreje, Mexika, Německa, Peru, Turecka a Srbska sdružených v IFSA (International Forestry Students Association).

Zkušenými průvodci jim byli studenti LDF sdružení pod hlavičkou Spolku posluchačů Lesnické a dřevařské fakulty (SPLDF), včetně členů Mezinárodní sekce SPLDF. Společně navštívili Arboretum Křtiny, kde se o výklad postarali odborníci z Ústavu lesnické botaniky, dendrologie a geobiocenologie.

I další program byl bohatý, jak potvrdila jednatelka Mezinárodní sekce SPLDF Helena Nováčková: „Sobotní večeře s panem děkanem na zámku ve Křtinách proběhla ve výborné náladě. V neděli došlo na prohlídku těch nejhezčích míst v Brně a samozřejmě jsme návštěvu pozvali do našeho oblíbeného Greenu.“