Setkání s řediteli středních lesnických škol

26. 6. 2020
Ve dnech 23. a 24. 6. 2020 se uskutečnilo společné setkání zástupců lesnických fakult a středních lesnických škol.

V příjemném prostředí zámku Školního lesního podniku Masarykův les ve Křtinách se setkali zástupci obou lesnických fakult (Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně a Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze) a šesti středních lesnických škol (SLŠ Hranice, SLŠ Žlutice, ČLA Trutnov, VOŠL a SLŠ Písek, SLŠ a SOU Křivoklát, SLŠ Šluknov). Cílem setkání byl mimo jiné rozvoj těsné spolupráce všech zúčastněných subjektů v oblasti odborného vzdělávání a propagace lesnictví. Současně byly diskutovány společné kroky při prosazování myšlenek v rámci státní lesnické politiky.