StartUp MENDELU - volitelný celouniverzitní předmět

4. 8. 2021
Předmět pro ty, které zajímá podnikání a chtějí se v tomto směru dozvědět více s možností zažít to na vlastní kůži v bezpečném prostředí již během studia.

Mendelova univerzita společně s JIC spouští i v tomto semestru předmět STARTUP MENDELU. Studenty čeká týmová práce na podnikatelském nápadu, kterou ji provedou lektoři z praxe a mladí podnikatelé. Interaktivita a individuální zpětná vazba je samozřejmou součástí i v on-line verzi předmětu.  

  • předmět je otevřen pro všechny studenty MENDELU
  • ohodnocen 2 kredity a ukončen zápočtem
  • 12 online workshopů pod vedením zkušených lektorů z praxe
  • práce v týmech na vlastním nápadu či na nápadu někoho jiného
  • ukončení předmětu formou prezentace podnikatelského záměru
  • výhoda pro účastníky předmětu v případě přihlášení do soutěže „O nejlepší podnikatelský nápad MENDELU“, kde se rozdělí až 800 000 Kč

 

Nejpozději do 15. 9. 2021 zájemci vyplní motivační formulář, na základě kterého bude vybráno 50 studentů, kterí budou informováni prostřednictvím e-mailu 17. 9. 2021. Tito studenti budou následně automaticky zapsáni do předmětu STARTUP MENDELU a odesláním formuláře k tomu dávají svůj souhlas.

 

Je možné se přihlásit jak v případě, že student má vlastní podnikatelský nápad, tak i v případě, že nápad nemá a chce zažít práci v týmu na nápadu někoho jiného. V prvním bloku budou kolem nejlepších nápadů vytvořeny týmy, ve kterých se následně bude pracovat po zbytek semestru.

Další informace na mendelu.cz/startup nebo na mailu marcela.pfeiferova@mendelu.cz

Více aktualit

Všechny aktuality