LDF na veletrhu FOR WOOD

3. 2. 2020
Ve dnech 6. 2. až 8. 2. 2020 se v Praze uskuteční 13. veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů s názvem FOR WOOD, kterého se jako vystavovatel zúčastní i Lesnická a dřevařská fakulta MENDELU.

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD představí ve dnech 6. až 8. února 2020 aktuální vývoj, novinky a trendy oboru. Přehlídka špičkových firem bude v PVA EXPO PRAHA doplněna i poradenstvím specialistů nebo přednáškovými bloky a programem pro laiky, profesionály a rodiny s dětmi. Mezi vystavovateli bude i Lesnická a dřevařská fakulta MENDELU. Ta zde představí studijní program Stavby na bázi dřeva, studentské či aktuálně řešené výzkumné projekty. Pro laickou veřejnost pak připravila expozici týkající se poznávání dřeva.

Dřevostavby se stále více dostávají do obliby Čechů jakožto rodinné, ale i bytové domy nebo například penziony nebo školky. Na tento trend reaguje veletrh FOR WOOD, který zodpovídá všechny otázky a naplňuje požadavky zájemců o tento typ bydlení. Všechny technologie i další systémy a trendy výstavby dřevostaveb představuje FOR WOOD s pomocí výrobních a dodavatelských firem. Ani v únoru 2020 tomu nebude jinak a návštěvníci mohou poznat nabídky společností, jako jsou např. DOMY DNES, CELET, PILA MARTINICE, RD RÝMAŘOV nebo OK PYRUS a mnoho dalších.

Velký výběr kvalitních dodavatelů dřevostaveb na jednom místě ale není jedinou devizou veletrhu. Zájemci se mohou zdarma poradit s odborníky v Poradenském centru, kteří pomohou v jakékoliv fázi přípravy stavby. Anebo si mohou vyslechnout cenné informace na některém z připravovaných přednáškových bloků.

FOR WOOD je jedním ze tří pilířů unikátního souběhu veletrhů, jehož dalšími jednotlivci jsou FOR PASIV a nově i FOR THERM.

 

Více informací o veletrhu najdete na www.for-wood.cz.

 

Více aktualit

Všechny aktuality