Hledá se logo projektu EXCELLENTIA

5. 6. 2023

Na Lesnické a dřevařské fakultě byl zahájen pětiletý prestižní projekt EXCELLENTIA. Pod hlavičkou Lesnické a dřevařské fakulty vzniká špičková interdisciplinární výzkumná skupina, která se bude zabývat výzkumem lesních ekosystémů pod vedením předního vědce, profesora Douglase L. Godbolda. Tým bude studovat dopady předpokládaných klimatických scénářů na středoevropské lesy. Projekt EXCELLENTIA teď hledá své logo!

Součástí projektu se mohou stát i studenti! Pro projekt EXCELLENTIA je hledáno logo a za tímto účelem je vypsána soutěž.

Podmínky soutěže:

Barevnost a typ písma v souladu s jednotným vizuálním stylem MENDELU.

Vítězný návrh vybere odborná komise.

Autor vítězného loga obdrží jednorázové stipendium.

Návrhy do soutěže je možno zasílat na e-mail: alena.samonilova@mendelu.cz do 31. 8. 2023.

Používání loga pro účely projektu bude ošetřeno licenční smlouvou.

Více o projektu EXCELLENTIA

Kontaktní osoba: Mgr. Alena Šamonilová, Ústav ochrany lesů a myslivosti LDF MENDELU; alena.samonilova@mendelu.cz