FOR WOOD 2023 za účasti LDF MENDELU

9. 2. 2023

V Praze začal 15. ročník veletrhu specializujícího se na dřevěné stavby, konstrukce a materiály. Potrvá od 9. do 11. února. Na jednom ze stánků se představuje Lesnická a dřevařská fakulta MENDELU, Ústav nauky o dřevě a dřevařských technologií.

Odborníci LDF MENDELU prezentují model domku, jenž je zahříván a snímán termokamerou, nejlepší dřevostavby „z pera“ studentů studijního programu Stavby na bázi dřeva, vystavena je ukázka historického krovu. Zkušebna stavebně truhlářských výrobků a nábytku ve Zlíně vysvětluje přednosti Blower Door testu. Návštěvníci mohou zkusit štěstí v soutěži Poznej dřevo.

Veletrh FOR WOOD zaměřující se na využití dřeva ve stavebnictví reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavbách ze dřeva. Představuje technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb.

Souběžně se na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA konají také veletrhy FOR PASIV (nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby) a FOR THERM (krby, kamna a kotle).

Více aktualit

Všechny aktuality